Zatrudnimy pracownika na stanowisko automatyk / elektryk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykonywanie rozdzielni elektrycznych
  • wykonywanie instalacji elektrycznych
  • wykonywanie powierzonych prac montażowych
  • diagnozowanie przyczyn awarii
  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń

WYMAGANIA:

  • wykształcenie techniczne kierunkowe (automatyka, elektryka, mile widziana elektronika, mechatronika)
  • umiejętność czytania projektów i schematów elektrycznych
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00

Pomożemy zrealizować
Twój Biznes

Wyślij zapytanie
mtAutomaticmtAutomatic

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.