Serwisant Sieradz

Zatrudnimy Serwisanta Myjni Bezdotykowych

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • serwis urządzeń, maszyn na terenie całej Polski
  • diagnostyka i naprawa elektroniki oraz hydrauliki maszyn i urządzeń objętych stałą konserwacją (usuwanie awarii, naprawy)
  • testy urządzeń po naprawie
  • prowadzenie kartoteki zleceń serwisowych oraz sporządzanie protokołów

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum zawodowe (mile widziane technik elektryk, energetyk, mechatronik)
  • wiedza z zakresu działania silników elektrycznych, falowników, aparatów przemysłowych, hydrauliki
  • znajomość hydrauliki
  • dyspozycyjność
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • czynne prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności
  • możliwość rozwoju umiejętności zawodowych

Pomożemy zrealizować
Twój Biznes

Wyślij zapytanie
mtAutomaticmtAutomatic

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.