Jaki jest czas gwarancji dla myjni?

Myjnia podlega okresowi gwarancji, który wynosi 24 miesiące. W tym czasie myjnia podlega naszemu serwisowaniu, jeżeli Inwestor wyrazi taką chęć, to myjnia może być serwisowana również po okresie gwarancji. Nasz serwis pracuje od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00- 16:00.

Przeglądy techniczne myjni

Myjnia podlega obowiązkowym przeglądom technicznym. To na ich podstawie jest udzielana gwarancja. Są to odpłatne przeglądy realizowane przez serwis gwaranta co 3 miesiące.

Chemia dla myjni

Nie da się jednoznacznie powiedzieć, jak często należy zmieniać płyny, ponieważ jest to uzależnione od zużycia, od ilości myć. Inwestor może zaopatrzyć się w środki myjące w Idea Technik Sp. z o.o. lub w innej firmie, należy jednak mieć na uwadze zobowiązanie do stosowania środków chemicznych, zaakceptowanych przez Gwaranta.

Szkolenia dla właściciela myjni

Inwestor nie pozostaje sam z działającym biznesem. Podczas odbioru myjni organizujemy szkolenie z zakresu obsługi, konserwacji i innych kwestii, związanych z funkcjonowaniem myjni.

Pomożemy zrealizować
Twój Biznes

Wyślij zapytanie
mtAutomaticmtAutomatic

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.