Jaki jest koszt postawienia myjni?

Całkowita kwota jest powiązana z lokalizacją oraz uzbrojeniem terenu (media, utwardzenie terenu, drogi dojazdowe). Na początkowym etapie możemy określić, ile będzie kosztowała sama myjnia wraz z zadaszeniem i posadzkami. Oczywiście koszt zależy od ilości stanowisk. Skontaktuj się z nami, by wycenić myjnię.

Jakie jest zużycie wody na myjni?

Myjnia bezdotykowa zużywa około 10l/min na jedno stanowisko w trakcie mycia samochodów. Poza czasem mycia pewna ilość wody wykorzystywana jest do procesów technologicznych, ale w skali całego zużycia koszt tej wody jest pomijalny.

Jakie są koszty utrzymania myjni?

Koszty utrzymania myjni można podzielić na dwie grupy. Te, które występują w związku z myciem pojazdów (woda, energia elektryczna, ścieki, gaz lub olej opałowy, środki chemiczne) oraz te, które ponosimy bez względu na to czy myjnia jest używana czy nie (czynsz dzierżawy, podatek od nieruchomości, utrzymanie czystości na myjni, energia elektryczna pobrana na potrzeby oświetlania oraz utrzymania maszyn w gotowości, rozmrażanie posadzki zimą, ewentualna rata leasingowa oraz niewielkie ilości wody).

Opłacalność myjni bezdotykowej

Myjnia bezdotykowa jest biznesem, który charakteryzuje stosunkowo wysoka stopa zwrotu. Czas, w jakim nasza inwestycja się zwróci i zacznie zarabiać jest jednak zależny przede wszystkim od lokalizacji, wizualizacji i techniki myjącej oraz od sposobu zarządzania myjnią.

Pomożemy zrealizować
Twój Biznes

Wyślij zapytanie
mtAutomaticmtAutomatic

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.