Proces | Krok 6

Zapytaj o myjnię

Budowa Myjni

Budowa myjni to najważniejszy moment w całym procesie inwestycyjnym. Rozpoczęcie budowy myjni jest możliwe po uzyskaniu pozwolenia na budowę, zarejestrowaniu dziennika budowy, dokonaniu wytyczenia punktów geodezyjnych i zabezpieczeniu terenu budowy w odpowiednią tablicę informacyjną. Na tym etapie do realizacji inwestycji przystępuje wykonawca myjni.

Etap I

mtAutomatic wykonuje posadzkę myjni wraz z niezbędną infrastrukturą w obrębie płyty myjni. Płyta betonowa jest krytycznym elementem całej instalacji ze względu na brak możliwości jej poprawienia. Dopuszczamy wykonywanie tej czynności we własnym zakresie, ale polecamy zlecić tę operację firmie z doświadczeniem.

Etap II

Inwestor za pomocą zewnętrznych firm wykonuje przyłącza wody, energii elektrycznej, kanalizacji sanitarnej oraz kanalizacji deszczowej i gazu (jeżeli występują w projekcie). Po wykonaniu przyłączy do realizacji przez Inwestora, pozostaje utwardzenie terenu kostką brukową lub inną nawierzchnią.

Etap III

mtAutomatic montuje konstrukcję myjni wraz z zadaszeniem i oznaczeniem zewnętrznym (attyką), w wersji i kolorystyce uzgodnionej wcześniej z Inwestorem.

Etap IV

mtAutomatic dostarcza, montuje i uruchamia urządzenia techniki myjącej oraz przeprowadza szkolenie personelu Inwestora. Na tym etapie przeprowadzane są testy oraz próbne mycia samochodów.

Etap V

Inwestor wraz z kierownikiem budowy kompletuje dokumentację powykonawczą oraz sprawdza jej poprawność i przygotowuje do złożenia do inspektoratu nadzoru budowlanego zawiadomienia o zakończeniu budowy. W przypadku myjni nie musimy uzyskiwać pozwolenia na użytkowanie, więc po 14 dniach od zgłoszenia możemy użytkować nasz obiekt.


Pomożemy zrealizować
Twój Biznes

Wyślij zapytanie
mtAutomaticmtAutomatic

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.