Myjnia Kontenerowa

Maszynownia umieszczona w budynku z płyty warstwowej. Jedną z zalet takiego rozwiązania jest łatwość rozbudowy o kolejne stanowiska, dodatkowe miejsce na magazynowanie płynów do mycia oraz narzędzi do utrzymania czystości. Myjnie kontenerowe charakteryzują się wygodniejszą obsługą oraz serwisowaniem.

Myjnia kontenerowa - 2 stanowiskowa

Myjnia Kontenerowa
2 Stanowiska

Doskonała myjnia do miejscowości pomiędzy 2 a 7 tysięcy mieszkańców. Zabudowa kontenerowa daje możliwość łatwej i taniej rozbudowy o kolejne stanowisko.
zobacz
Myjnia bezdotykowa kontenerowa - 3 stanowiska

Myjnia Kontenerowa
3 Stanowiska

Myjnia przeznaczona dla miejscowości od 5 do 12 tysięcy mieszkańców. Myjnie trzystanowiskowe wyróżniają się najlepszym stosunkiem ceny do ilości stanowisk.
zobacz
Myjnia bezdotykowa kontenerowa - 4 stanowiska

Myjnia Kontenerowa
4 Stanowiska

Myjnia przystosowana do dużych obciążeń ruchem. Najlepiej sprawdza się w miejscowościach powyżej 15 tysięcy mieszkańców

zobacz
Myjnia bezdotykowa kontenerowa - 5 stanowisk

Myjnia Kontenerowa
5 Stanowisk

Rozwiązanie przygotowane dla średnich miejscowości od 40 tysięcy mieszkańców. Możliwość łatwej rozbudowy o kolejne stanowisko.

zobacz
Myjnia bezdotykowa kontenerowa - 6 stanowisk

Myjnia Kontenerowa
6 Stanowisk

Myjnia do obsługi dużych aglomeracji. Przepustowość na poziomie 400 samochodów na godzinę. Bardzo ekonomiczna dzięki zastosowaniu nowoczesnych systemów sterowania.
zobacz

Pomożemy zrealizować
Twój Biznes

Wyślij zapytanie
mtAutomaticmtAutomatic

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.