Myjnia Kontenerowa

Maszynownia umieszczona w budynku z płyty warstwowej. Jedną z zalet takiego rozwiązania jest łatwość rozbudowy o kolejne stanowiska, dodatkowe miejsce na magazynowanie płynów do mycia oraz narzędzi do utrzymania czystości. Myjnie kontenerowe charakteryzują się wygodniejszą obsługą oraz serwisowaniem.

Myjnia Kontenerowa
2 Stanowiska

Doskonała myjnia do miejscowości pomiędzy 2 a 7 tysięcy mieszkańców. Zabudowa kontenerowa daje możliwość łatwej i taniej rozbudowy o kolejne stanowisko.
zobacz

Myjnia Kontenerowa
3 Stanowiska

Myjnia przeznaczona dla miejscowości od 5 do 12 tysięcy mieszkańców. Myjnie trzystanowiskowe wyróżniają się najlepszym stosunkiem ceny do ilości stanowisk.
zobacz

Myjnia Kontenerowa
4 Stanowiska

Myjnia przystosowana do dużych obciążeń ruchem. Najlepiej sprawdza się w miejscowościach powyżej 15 tysięcy mieszkańców

zobacz

Myjnia Kontenerowa
5 Stanowisk

Rozwiązanie przygotowane dla średnich miejscowości od 40 tysięcy mieszkańców. Możliwość łatwej rozbudowy o kolejne stanowisko.

zobacz

Myjnia Kontenerowa
6 Stanowisk

Myjnia do obsługi dużych aglomeracji. Przepustowość na poziomie 400 samochodów na godzinę. Bardzo ekonomiczna dzięki zastosowaniu nowoczesnych systemów sterowania.
zobacz

Pomożemy zrealizować
Twój Biznes

Wyślij zapytanie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.