19 lat Doświadczenia

 

Idea Technik Spółka z o.o. powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenie
w branży myjni samochodowych, elektroniki i automatyki. Naszym celem od samego początku działalności stało się wprowadzenie na rynek wysokiej jakości urządzeń, powstałych z pasji tworzenia skutecznych rozwiązań. Produkowana przez nas technika myjąca opiera się w przeważającej mierze na zaprojektowanych i wytworzonych przez nas podzespołach, co pozwala nam uniezależnić się w znacznym stopniu od dostawców zewnętrznych. Każdego dnia szukamy nowych sposobów na udoskonalenie naszej oferty.


W wyniku prowadzonych przez nas prac badawczo – rozwojowych wprowadzamy innowacyjne technologie i metody, a profesjonalizm
i dbałość o najdrobniejszy element sprawiają, że nasze myjnie cieszą się wysoką renomą.

Stale rozwijamy również zakres działalności i w chwili obecnej obok działu produkcji urządzeń, posiadamy dział produkcji kontenerów technicznych
i konstrukcji stalowych oraz dział produkcji oznakowania zewnętrznego myjni.

Jako ekspert w dziedzinie myjni samoobsługowych zapewniamy naszym klientom produkt marki mtAutomatic, z którego z dumą sami korzystamy.

19 lat DoświadczeniaPomożemy zrealizować
Twój Biznes

Wyślij zapytanie
mtAutomaticmtAutomatic

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.