Jak zacząć?

Zapytaj o myjnię
 1. Pomysł na Biznes

  Pomysł na Biznes

  Wszyscy kierowcy korzystają z myjni samochodowych. Niektórzy preferują automatyczne, inni ręczne, ale coraz więcej osób wybiera tanie i szybkie mycie bezdotykowe. Czy każdy może postawić taką myjnię i czy jest to dobry pomysł na biznes?

  więcej informacji
 2. Lokalizacja

  Lokalizacja

  Wybór odpowiedniej lokalizacji to najważniejsza decyzja przy budowie myjni bezdotykowej. Czym się kierować, szukając właściwego miejsca na inwestycję? Jakie warunki powinna spełniać nieruchomość? Jakie dokumenty należy sprawdzić i podpisać, planując zakup/dzierżawę?

  więcej informacji
 3. Wykonawca

  Wykonawca

  W jaki sposób wybrać najlepszego wykonawcę? Jakie kryteria warto brać pod uwagę przy wyborze maszyn? Komu zlecić wykonanie posadzki i zadaszenia? Co powinna zawierać umowa?

  więcej informacji
 4. Biuro projektowe

  Biuro projektowe

  Po znalezieniu odpowiedniej lokalizacji pod inwestycję, warto wybrać do współpracy miejscowe biuro projektowe. Na jakim etapie będzie potrzebne wsparcie biura? Czym się kierować, wybierając osobę do współpracy? Jakie formalności pomoże załatwić architekt?

  więcej informacji
 5. Formalności

  Formalności

  Bez odpowiedniej dokumentacji nie będzie możliwe złożenie wniosku o wydanie zezwolenia na budowę. Jakie dokumenty należy zgromadzić? Czego oczekiwać od biura projektowego na tym etapie?

  więcej informacji
 6. Budowa Myjni

  Budowa Myjni

  Po uzyskaniu prawomocnego zezwolenia na budowę, można rozpocząć stawianie myjni. Czego się spodziewać w tym czasie? Co należy załatwić przed rozpoczęciem inwestycji? Jak dokładnie wyglądają poszczególne etapy budowy i kto za co odpowiada?

  więcej informacji
 7. Działający Biznes

  Działający Biznes

  Dzień otwarcia to dla inwestora dużo radości, ale często także mnóstwo pytań. Jak przygotować się do zarządzania działającą myjnią? W jaki sposób zadbać o jakość usługi? Gdzie kupować chemię? Jakimi działaniami marketingowymi wypromować biznes?

  więcej informacji

Pomożemy zrealizować
Twój Biznes

Wyślij zapytanie
mtAutomaticmtAutomatic

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.